Відбувся тренінг для Хмельницької області щодо методології процесу підприємницького відкриття

10 червня 2020р. Український інститут міжнародної політики разом з Хмельницькою обласною державною адміністрацією та Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області провів тренінг для Хмельницької області щодо методології процесу підприємницького відкриття.

Учасниками заходу стали представники Департаменту економічного розвитку, курортів і туризму та Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА, Агенції регіонального розвитку Хмельницької області та профільних НУО.

Експерти Інституту Ростислав Томенчук та Надія Афанасьєва розповіли про основні етапи розробки дорожньої карти у пріоритетних галузях підприємницької діяльності та ознайомили учасників із відповідною методологією, розробленою Українським інститутом міжнародної політики з врахуванням рекомендацій та кращих практик партнерів ЄС. Було наголошено на необхідності ретельного вибору стейкхолдерів від влади, бізнесу, громадськості та наукових кіл, забезпеченні продуктивного діалогу між наукою та бізнесом, покращенні взаємодії між областю та містами та створенні конкретного продукту чи інновації на завершальній стадії процесу підприємницького відкриття.

За результатами кількісного та якісного аналізу від експертів ЄС у Хмельницькій області було визначено 3 галузі: легка, харчова промисловість та машинобудування, в яких команда з області буде розробляти Смарт спеціалізацію.

За результатами онлайн тренінгу представники з області домовилися про наступні кроки розробки С3, зокрема орієнтовні терміни проведення воркшопів, список можливих залучених стейкхолдерів та комунікаційну стратегію в області.

Починаючи з 2018р. Український інститут міжнародної політики надає технічну та експертну підтримку для областей в рамках розробки Смарт Спеціалізації в Україні.Zoom-конференція з Хмельницькою областю