Відбулася зустріч Ольги Стефанішиної та Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

25 листопада, відбулася зустріч Ольги Стефанішиної, Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та представників Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС
📍 Учасники були проінформовані про роботу, яка ведеться Урядом України за підсумками 23-го Саміту Україна-ЄС, що відбувся 12 жовтня 2021 року.
💠 На зустрічі була присутня директорка Ukrainian Institute for International Politics Nadija Afanasieva, координаторка Робочої групи 1 “Політичний діалог, зовнішня та безпекова політика” УС ПГС.
🔹 На зустрічі обговорили питання енергетичної безпеки, прогресу в оновленні Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та інші.
🔹 Ольга Стефанішина подякувала представникам громадянського суспільства за активну роботу щодо наближення українського законодавства до європейського та закликала до активної спільної адвокації українського порядку денного в інституціях ЄС. Представники УС ПГС повідомили про напрацювання робочих груп, а також дали свої рекомендації.
❕ Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС (ПГС) – це спільний консультативний орган громадянського суспільства України та Євросоюзу, утворений відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. В межах ПГС організації громадянського суспільства обох сторін моніторять стан реалізації Угоди про асоціацію, а також виробляють рекомендації відповідним органам.