Дослідницький проект “Тримор’я – дорожня карта для України” завершено!

Three Seas logo_block

Український інститут міжнародної політики (УІМП) пропонує вашій увазі сформульовані експертні рекомендації щодо позиціонування України в Ініціативі Тримор’я.

Метою даного проекту є обґрунтування ролі України в Ініціативі Тримор’я задля сприяння виробленню Кабінетом Міністрів та іншими українськими стейкхолдерами державної позиції стосовно членства України в Тримор’ї.

Впродовж проекту експерти з енергетики, інфраструктури та цифровізації дослідили питання участі нашої держави в Ініціативі, проаналізували проекти, які наша держава може запропонувати, та до яких може потенційно долучитись.

На даному етапі дослідження несе особливу цінність для підготовки та просування ідеї участі України в майбутньому саміті Ініціативи в Латвії в 2022 році та зближення з Ініціативою трьох морів.

Документ розділений на три частини: енергетика, інфраструктура та цифровізація. В кожній з частин експерти пропонують огляд сучасного стану справ, виділяють політичні рекомендації для стейкхолдерів, аналізують сучасні галузеві проекти Тримор’я, виокремлюють цікаві проекти для участі України та власні проекти, які Київ може запропонувати партнерам з Ініціативи.

Дані рекомендації є результатом дослідницького проекту «Тримор’я – дорожня карта для України», який УІМП імплементував у 2021-му році за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Переглянути дослідження можна за посиланням
Тримор`я – дорожня карта для України