Запрошуємо громадські організації та ініціативи Сумської області взяти участь у проекті “Запуск Регіонів: планування та менеджмент”

kalinivsku-otg-vkljuchajut-v_1000_p0Запрошуємо громадські організації та ініціативи Сумської області взяти участь у проекті «Запуск Регіонів: планування та менеджмент».

Проект «Запуск регіонів: планування і менеджмент» є частиною ініціативи «Запуск Регіонів» Українського інституту міжнародної політики щодо реформи децентралізації, розвитку регіонів та наближення стандартів Європейського союзу для Україні в сфері регіонального розвитку, місцевого самоврядування та підвищення прозорості та відповідальності місцевої влади.

Новостворені територіальні громади та ініціативні групи, що зараз ведуть переговори щодо створення громад, стикаються у своїй роботі з багатьма питаннями та проблемами щодо підвищення своєї спроможності, стратегією розвитку та залучення інвестицій до своєї громади, створення умов для економічного розвитку в громаді.  Саме ці теми фахово будуть розглянуті на семінарі. Окрім теорії, кожна тема передбачає практичну (тренінгову) частину.

Проект включає 3 етапи

Першій етап: 3-денні навчальні семінари для представників ОТГ та громад, що знаходяться у процесі об’єднання

Теми:

  1. особливості децентралізації та нові методи розвитку громади, міжнародні та національні стандарти передової практики розвитку міста;
  2. планування діяльності Департаменту управління проектами та залучення коштів;
  3. досвід країн ЄС у реформі з децентралізації, стратегічного планування та проектного менеджменту;
  4. стратегія розвитку міста, комунікації з громадянським суспільством для подолання кризи місцевих ідей;
  5. взаємодія з Державним Фондом Регіонального розвитку та міжнародними фондами та програмами;
  6. проектний цикл (структура та логіка проекту, написання проектної заявки, бюджетне планування, партнерство, фандрейзинг, управління проектом та наступні кроки)
  7. використання методу Cost and Benefits Analyses в плануванні та управлінні проектами.

Другий етап: Он-лайн консультування учасників у написанні ними проектів для розвитку власних громад.

Третій етап: Робочі візити експертів проекту до найбільш успішних та активних громад, зустрічі з представниками Виконкомів, обговорення ідей проектів та партнерства, консультативна допомога.

Учасниками проекту в Сумській області будуть такі міста: Глухів, Конотоп, Лебедин, Недригайлів, Охтирка, Тростянець

Дати тренінгу – 6-8 липня 2017 року.

Для участі у проекті просимо вас заповнити анкету . Відібраним учасникам буде надіслано лист-підтвердження про участь у заході. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходів.

Проект «Підтримка розвитку громади зсередини» здійснюється Українським інститутом міжнародної політики у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Національного Фонду на Підтримку Демократії (NED) .

Щодо більш детальної інформації просимо звертатись до координатора проекту Катерини Сідаш k.sidash@uiip.org.ua.