Запуск нового проекту у Донецькій і Луганській областях “Трансформація регіонів через спільні розумні рішення”

 

zaglushka_sayt

З серпня 2020 року “Український інститут міжнародної політики” запускає новий проєкт у Донецькій та Луганській областях, у рамках якого планує надавати повну підтримку процесу підприємницького відкриття. Нас чекає комплексна робота з представниками бізнесу, влади та науки щодо пошуку інноваційних пріоритетів у галузях біохімії, сільського господарства, креативних індустрій та виробництва з високою доданою вартістю.

Галузі було визначено за допомогою кількісного та якісного аналізу експертами Спільного дослідницького центру (DG JRC) у 2019 році. До червня 2021 року плануємо завершити роботу з визначення пріоритетів смарт-спеціалізації згідно методики DG JRC.

1-2 жовтня 2020 року відбудеться тренінг для представників команд смарт-спеціалізації з методології процесу підприємницького відкриття, результатом якого буде затвердження Дорожніх карт у Донецькій та Луганській областях за чотирма галузями.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО “Український інститут міжнародної політики” в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО “Український інститут міжнародної політики” та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.