Меморандум про Партнерство підписано з болгарськими колегами

Результатом кількох спільних ініціатив та співпраці в рамках європейських проектів  стало підписання Меморандуму про Партнерство між Українським інститутом міжнародної політики та Молодіжною асоціацією політичних наук (Болгарія). Документ бу28340478_10213525921836945_1404695475_oло підписано в Києві, 16 лютого 2018 р під час церемонії обрання Молодіжної столиці України. В рамках цього заходу представник Асоціації та водночас Національного Молодіжного Форуму Болгарії Владімір Васілев, поділився успішним досвідом м. Варна – Європейської Молодіжної столиці 2017 – як спроектувати сталі молодіжні ініціативи, важливість партнерства міської влади та молоді, залучення бізнесу та медіа. Досвід Варни є цікавим не лише для фіналістів та переможців національного конкурсу Молодіжна столиця України, а й для майбутніх аплікантів загальноєвропейського конкурсу від України.

Організації не лише планують стале партнерство у різноманітних проектах та ініціативах як НУО, але готові докладати зусиль для започаткування більш широкого партнерства між молодіжними структурами України та Болгарії. Відповідні наміри було засвідчено під час зустрічі із заступником Міністра Молоді і спорту Олександром Яремою.

Молодіжна асоціація політичних наук (Болгарія) була заснована 2017 року як парасолькову організацію, що об’єднує студентські клуби, дослідницьку молодь – студентів і докторантів у сфері політичних наук.