Молодіжна Столиця України 2020

Наглядова Рада Національного конкурсу «Молодіжна столиця України» прийняла до розгляду 48 Заявок. Заявки надішли з 21 областей, серед яких 11 з обласних центрів і 22 з міст обласного та районного значення. Багато міст надало повну статистику щодо їх населення і відсотку молоді, стратегії щодо розвитку і кооперацію з молоддю, додали презентації о містах і інші креативні матеріали. Більш того, серед учасників є 15 міст які вже втретє будуть змагатися за звання молодіжної столиці України! Це міста:

Буча, Вінниця, Одеса, Тернопіль, Харків, Охтирка, Нова Каховка, Івано-Франківськ, Острог, Переяслав, Славутич, Ужгород, Коростишів, Кременчук і Миколаїв.

Також дуже приємно бачити наших учасників з останнього року:

Дунаївці, Збараж, Ланівці, Хмельницький, Черкаси, Южне, Кам’янське, Полтава і Пирятин.

А также раді привітати міста, які повернулися до участі у конкурсу з першого року запровадження проекту:

Бровари, Вознесенськ, Житомир, Ізюм, Лисичанськ, Нововолинськ, Павлоград, Умань, Чернівці.

Але надсилаємо особливо вітання до тих, хто вперше пройшов відбір і став містом-учасником на звання Молодіжної столиці України:

Гуляйполе, Енергодар, Кривій Ріг, Марганець, Мелітополь, Мерефа, Первомайськ, Подільськ, Рогатин, Сарни, Славута, Тальне, Тростянець, Шпола, Яворів

Зараз Наглядова Рада вже проводить оцінку поданих заявок. Остаточну відповідь міста отримають 19 листопада 2019 року. Всього буде відібрано 10 міст-фіналістів, які мають підготувати презентації своїх міст для другого туру конкурсу. Захід на другий тур відбудеться 10 Грудня, де Наглядова Рада вже визначить Молодіжну Столицю України 2020. Отож вболівайте за свої міста і слідкуйте за оновленням подій!