Прес-конференція по результатах проекту “Запуск Регіонів: Донбас”

23 березня відбулася прес-конференція за участі керівниці проекту — Катерини Сідаш та учасника семінару — Олексієм Микуліним,  представником об’єднаної Лиманської громад. Захід відбувся в приміщенні прес-центру “Накіпєло” в Харкові.

Проговорили цілі проекту, а саме передачу іноземного досвіду розвитку самоуправління на місцях, стратегічного планування  і проектного менеджемнту для керівників обєднаних територіальних громад в рамках реформи децентралізації на території  Луганської та Донецької областей. Крім того, програма була спрямована на підтримку органів місцевого самоуправління, котрі готові проваджувати реформу та програми розвитку громад.  60 представників органів місцевого самоврядування із Луганської та Донецької областей обмінялися досвідом з представниками громад громад Харківскої, Полтавскої, Сумскої областей. В рамках навчальної програми учасники дізналися  про реформу децентралізації в країнах ЄС і не лише, проектному циклі і менеджменті проектів, набули практичних навичок та інструментів залучення коштів із Державного Фонду Регіонального Розвитку, міжнародних фондів та банків, дізналися про найновіші підбірки таких можливостей.

Проект «Запуск регіонів: Донбас» здійснюється Українським інститутом міжнародної політики у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).