Підсумковий круглий стіл: Макрорегіональна стратегія ЄС для Дунайського регіону. Пріоритети для України

Слайд1Український інститут міжнародної політики в рамках роботи щодо сприяння участі України в Європейській стратегії для Дунайського регіону, організовує 26 березня круглий стіл на тему «Макрорегіональна стратегія ЄС для Дунайського регіону. Пріоритети для України».

Круглий стіл передбачає спільні обговорення пріоритетів України  відповідно до Плану дій ЄСДР від 2010 року та цілей ЄСДР від 2016 року. Учасниками заходу будуть представники центральних та обласних органів виконавчої влади, агенцій регіонального розвитку, науковці та експерти Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської та Одеської областей. Круглий стіл є завершальних спільним заходом за результатами тематичних консультацій, які відбувалися протягом останніх кількох місяців. Спільні консультації проводилися на тему культури і туризму, енергетики, транспорту, освіти та науки, екології та соціальної роботи. Вдалося спільно проаналізувати План дій ЄСДР від 2010 року цілі ЄСДР від 2016 року, стан розвитку пріоритетних сфер, визначити найбільш актуальні напрямки діяльності по кожній галузі, синхронізувати пріоритети профільних міністерств, обласних державних адміністрацій та інших зацікавлених сторін.

Завершальний круглий стіл зможе посилити горизонтальну співпрацю та комунікації між учасниками, а також виробити спільне бачення щодо ефективної реалізації Стратегії ЄСДР на центральному та місцевому рівнях.

Захід відбудеться 26 березня 2019 року в креативному просторі INVERIA (вул. Володимирська 49А, блок «Б»).

Початок реєстрації о 11.00

Круглий стіл організовано Українським інститутом міжнародної політики в рамках проекту «Стимулювання участі України в ЄСДР за пріоритетними напрямками» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Контактна особа з організаційних питань – Дар’я Бовкун, +380992840082, d.bovkun@uiip.org.ua