Регіональна академія транскордонного співробітництва 2014

Invitation_final_ukr

Український інститут міжнародної політики в рамках проекту «Дністровські ініціативи» запрошує громадські організації взяти участь у Регіональній Академії Транскордонного співробітництва, що відбудеться 9-14 грудня 2014 року у Чернівцях (Україна).  Академія має на меті активізацію транскордонного співробітництва та укріплення заходів з довіри у регіоні ріки Дністер.

Ціллю проекту є розвиток організаційної спроможності неурядових організацій, систематизація їх завдань та формування пріоритетів у роботі НУО. Академія проводиться для підвищення кваліфікацій та ефективної комунікації НУО в Україні (Вінницька, Одеська та Чернівецька області) та Молдові (включно з Придністровським регіоном), а також для активізації участі громадянського суспільства у проектах транскордонного співробітництва.

Інноваційні особливості проекту::

  1. Академія спрямована на зміцнення та розвиток інституційного потенціалу регіональних НУО;
  2. Учасники можуть представляти одну організацію у трьох напрямах (лідери, проектні менеджери та піар менеджери), таким чином організація матиме можливість якісно покращити свою спроможність по трьох основних напрямах. Один учасник має можливість подати заявку на участь тільки в одному тематичному напрямі.
  3. Учасникам надається можливість розвитку горизонтальної співпраці регіональних НУО.

Робоча мова Академії: російська.

Учасникам відшкодовуються витрати на проїзд до Чернівців (Україна), забезпечується проживання та харчування в рамках роботи Академії.

Заявки на участь в Регіональній Академії Транскордонного Співробітництва мають бути подані до 21 листопада 2014 року. Форма заявки: http://goo.gl/forms/CA3PGeCm2v .

Результати конкурсного відбору учасників будуть оголошені 24 листопада.

За додатковою інформацією просимо звертатись за електронною адресою office@uiip.org.ua