Знімок екрана 2021-08-10 144543

Регіональні офіси євроінтеграції в Україні – нове дослідження Українського інституту міжнародної політики у партнерстві з Представництвом ФКА в Україні

З прийняттям Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 р. № 1300-р “Про реалізацію експериментального проекту щодо утворення та забезпечення функціонування установи “Агенція регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції”” український уряд встановив нові рамки для сприяння європейській інтеграції на регіональному рівні.

Наступним кроком на цьому шляху має стати розширення мережі регіональних офісів європейської інтеграції по всій території України впродовж 2020-2024 років. Для ефективної реалізації цілей проекту постає потреба у створенні всебічної стратегії, що визначатиме координаційні повноваження між центральними та місцевими органами влади та забезпечить комунікаційний супровід діяльності офісів у областях України.

Український інститут міжнародної політики у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні презентують дослідження про переваги, особливості і виклики, пов’язані з розгортанням регіональних центрів з євроінтеграції на базі Агенцій регіонального розвитку (АРР).

Повна версія публікації доступна за посиланням: Publication – Regional Offices of Eurointegration