Старт набору учасників на регіональні семінари “Eastern Partnership Leaders for Change”

Раді повідомити, що разом із чудовими партнерами Konrad Adenauer Stiftung Ukraine та CDA ми починаємо набір учасників на цьогорічну серію регіональних семінарів Eastern Partnership Leaders for Change. Семінар спрямований на молодих політичних лідерів та громадських активістів з 3 країн Східного Партнерства: #Україна #Молдова та #Грузія Перші з них відбудуться 11-13.05. в #Одеса та 14-16.05. в #Київ. Для участі у відборі, заповніть до 20.04. анкету: https://goo.gl/e2TSsD

Для розуміння формату заходу публікуємо відео з підсумкового форуму за 2016 рік для кращих учасників з 6 регіональних семінарів.

Для розуміння, в червні 2016 року Український інститут міжнародної політики (УІМП) за підтримки Фонду ім. Конрада Аденауера розпочав проект для представників політичних партій та громадських лідерів з 3-х країн Східного партнерства (Україна, Грузія і Молдова). Метою даного проекту є сприяння політичної модернізації країн Східного партнерства шляхом навчання та розширення можливостей нового покоління орієнтованих на реформи політичних і громадянських лідерів. Минулого року були проведені 6 регіональних семінарів для молодих представників політичних партій та активістів по всій території України за участю представників Грузії та Молдови та Міжнародний форум для представників політичних партій та активісті “Лідери Східного партнерства змін” в Києві в березні 2017 року, відео про якей ви можете бачити вище. Регіональні семінари “Eastern Partnership Leaders for Change” спрямовані на молодих політичних лідерів 5 українських партій, а також представників громадського сектору України та таких же молодих політичних лідерів і представників громадянського суспільства Грузії та Молдови.

На разі,  в 2017 році ми плануємо 4 регіональних семінарів з наступними датами:

Одеса: 11-13 травня: Одеська, Херсонська, Миколаївська, Вінницька, Хмельницька, Кіровоградська області;

Київ: 14-16 травня: Київська, Чернігівська, Полтавська, Черкаська, Житомирська, Рівненська області.

Львів: 10-12 вересня: Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька області.

Харків: 14-16 вересня: Харківська, Донецька, Луганська, Запорізька, Дніпропетровська, Сумська області.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу та лишають за собою право відбору учасників.