Стимулювання участі України в Європейській стратегії для Дунайського регіону

 

Для посилlogo EUSDRення участі України в Європейській стратегії для Дунайського регіону (ЄСДР), Український інститут міжнародної політики ініціює проведення консультацій (засідань робочих груп) відповідно до тематичних Пріоритетних напрямків стратегії.Метою таких засідань є  обговорення та формування спільних завдань за участі центральних та місцевих органів влади спільно з експертним середовищем. Серія заходів передбачає аналіз стану розвитку сфер (які визначені пріоритетними в рамках ЄСДР) в Чернівецькій, Одеській, Івано-Франківській та Закарпатській області, синхронізацію між пріоритетами міністерств та регіональних стратегій чотирьох областей та врахування пропозицій між центральним та місцевим рівнем в рамках кожного пріоритету.

В рамкам зустрічей будуть обговорюватися актуальні питання реалізації Плану Дій ЄСДР від 2010 року, цілей ЄСДР від 2016 року, проектів, які реалізуються в ЄСДР, а також можливості використання  і синхронізації участі в Макрорегіональній стратегії для Дунайського регіону з іншими програмами і проектами ЄС. Зокрема планується узагальнити пропозиції від учасників для використання в процесі перегляду Плану Дій ЄСДР.

В рамках консультацій передбачається участь профільних центральних органів влади, обласних державних адміністрацій, обласних та міських рад, агенцій регіонального розвитку, органів місцевого самоврядування, наукових установ та експертів з Чернівецької, Одеської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.


Графік проведення робочих зустрічей 

PA-9_horizontalПріоритетний напрямок 9 (Інвестиції в освіту та перепідготовку) – 12 лютого 2019 року

PA-5_horizontalПріоритетний напрямок 4-6 (Захист навколишнього середовища) – 19 лютого 2019 року

PA-3_horizontalПріоритетний напрямок 3 (Розвиток культури та туризму) – 1 березня 2019 року

PA-10_horizontalПріоритетний напрямок 10 (Інституційна спроможність та адміністрування) – 04 березня 2019 року

PA-2_horizontalПріоритетний напрямок 2 (Підтримка сталої енергетики) 

Заходи організовані Українським інститутом міжнародної політики в рамках проекту «Стимулювання участі України в ЄСДР за пріоритетними напрямками» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.