9 червня – Прес-конференція: “Старт проекта “Підтримка розвитку громад зсередини” у Миколаївській області”

Launching regions LOGO9 червня о 9:30 у Регіональному відділенні Асоціації Міст України у Миколаївській області за адресою вул. Потьомкінська, 48 відбудеться прес-конференція, присвячена початку роботи ініціативи ЗАПУСК РЕГІОНІВ у Миколаївській області.

Ініціатива ЗАПУСК РЕГІОНІВ є цільовою програмою Українського інституту міжнародної політики у сфері реформи децентралізації, розвитку регіонів та наближення стандартів Європейського Союзу для Україні в сфері регіонального розвитку, місцевого самоврядування та підвищення прозорості та відповідальності місцевої влади.

Ініціатива ЗАПУСК РЕГІОНІВ спрямована на підвищення кадрового потенціалу на місцевому рівні та передачі іноземного досвіду з розвитку і спроможності громад, її стратегічного планування та використання проектного менеджменту. Більш докладна інформація на сайті Українського інституту міжнародної політики

У заході візьмуть Голова правління Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук, голова правління Громадського центру “Ділові ініціативи”, експерт зі стратегічного розвитку Галина Васильченко та керівник Миколаївського регіонального офісу реформ Валентин Бойко.

За додатковою інформацією просимо звертатися до координатора проекту Катерини Сідаш k.sidash@uiip.org.ua (067)4658875.