Відкриття платформи Центрів професійної досконалості Дунайського регіону

29 листопада відбулася значна подія – офіційне відкриття платформи Центрів професійної досконалості Дунайського регіону!
💠 Платформа була запущена у рамках Пріоритетного напряму 9 ЄСДР за сприяння ETF – European Training Foundation.
Ініціатива полегшить співробітництво щодо CoVEs (Centres of Vocational Excellence) для просування “зеленого” способу життя, сталого екологічного розвитку та соціальної інклюзії на освітньому рівні в Дунайському регіоні.
Платформа Центрів професійної досконалості об’єднує представників відповідальних національних адміністрацій та установ з країн Дунайського регіону та експертів з Європейської комісії, PA9 та ETF – European Training Foundation. З нашої сторони в участь у заході взяли представники Директорату професійної освіти Міністерство освіти і науки України.
⤵️ Цьогоріч Україна долучилась до платформи. Це, зокрема, посприяло можливості формування політики Дунайського регіону у співпраці з країнами-членами ЄС та реалізації спільних ініціатив з партнерами 14 країн макрорегіону. Цей досвід став вирішальним під час визначення пріоритетів головування України в ЄСДР.
Нагадаємо, що Ukrainian Institute for International Politics є командою підтримки координатора ПН9 в Україні Міністерство освіти і науки України та активно допомагає втіленню ключових векторів Пріоритету 9:
▪ освіта і підготовка
▪ ринок праці та соціальна політика